Promocja Orange: Darmowy Internet w batonach LION

Opublikowano: 2015-08-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-orange-lion-darmowy_internetOrange kolejny raz wystartował z promocją „Darmowy Internet w środku”, w ramach której za kody umieszczone na opakowaniach batonów LION, użytkownicy ofert na kartę otrzymują 100 MB darmowego pakietu, ważnego przez 24 godziny.

Promocją objęte są batony marki LION w promocyjnych opakowaniach jednostkowych, czyli oznaczonych komunikatem „darmowy Internet w środku”. Kody dostępne są w batonach: LION Standard 42 g, LION White 42 g, LION 2pack 60 g, LION XL Standard 50 g, LION XL White 50 g. Zostały one umieszczone po wewnętrznej stronie opakowania produktu i upoważniają do otrzymania paczki Internetu 100 MB, której ważność wygasa o północy kolejnego dnia kalendarzowego.

Aby otrzymać bonus, należy wysłać bezpłatny SMS-a na numer 80408, w treści podając poprawny kod z batonu. Promocja dotyczy tylko użytkowników ofert na kartę Orange i trwa do 29 lutego 2016 roku.

Regulamin promocji „Lion – Darmowy Internet w środku”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.