Promocja Orange: Dodatkowy bonus do startera Orange Free na kartę

Opublikowano: 2015-10-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy #Internet mobilny

news-promocje-orange-1Orange wprowadził promocję dla osób zainteresowanych ofertą Orange Free na kartę. Kupując starter za 20 zł otrzymuje się czterokrotnie większy pakiet Internetu niż przedtem.

Promocja dotyczy startera Orange Free na kartę 20 zł + 1 GB. Po jego aktywacji, najpóźniej w ciągu 24 godzin, abonent otrzymuje bonus, o którym zostaje poinformowany SMS-em. Bonus to pakiet 4 GB do wykorzystania na Internet i jest ważny przez 30 dni od momentu przyznania. Po tym okresie niewykorzystane środki nie będą dostępne. Z bonusu nie można korzystać w ramach usługi roamingu, ani też na ściąganie płatnej zawartości czy transmisję TV i plików wideo z portalu Orange World.

Promocja obowiązuje do odwołania lub do wyczerpania zapasów starterów. Dla zainteresowanych – regulamin promocji „Dodatkowy bonus do startera Orange Free na kartę 20 zł + 1 GB”.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.