Promocja Orange: Gorąco Polecam

Opublikowano: 2014-08-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy


Polecasz Orange? Dostaniesz bonusy! Promocja jest dostępna dla wszystkich użytkowników na kartę ″pomarańczowego″ operatora. Ważność bonusu to dwa tygodnie.

Jak to działa: Trzeba zachęcić kogoś do aktywacji dowolnego startera Orange lub przeniesienia numeru. Następnie osoba polecająca i polecana musi doładować konto kwotą co najmniej 25 zł. Bonus można wykorzystać na rozmowy, SMS-y w Orange oraz połączenia z Internetem.
Bonus: 10 złotych na konto promocyjne 
Ważność: 14 dni
Jak sprawdzić stan:
kodem *124*# , SMS-em o treści ILE pod nr 1555, połączeniem pod numer *500
Dotyczy: wszystkich użytkowników Orange na kartę
Koszt aktywacji: 0 zł
Jak uruchomić: SMS-em – w treści numer osoby zaproszonej i swoje imię na bezpłatny numer 80500. Potwierdzenie w ciągu 24 godzin SMS-em o treści TAK pod ten sam numer.
Ograniczenia: maksymalnie można otrzymać po 50 zł po pięciu doładowaniach. Osoba zapraszana musi być klientem Orange nie dłużej niż 30 dni.
Jak sprawdzić: Kto jest powiązany promocją można sprawdzić SMS-em o treści KTO pod numerem 410.
Więcej informacji na: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002437251,title,Goraco-Polecam,article.html

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.