Promocja Orange: HTC Desire 620 z kartą Empiku

Opublikowano: 2015-09-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty #telefony / urządzenia

promocja-orange-htc-karta_podarunkowa_empikKolejna promocja dla fanów HTC. Kupując poprzez e-sklep Orange model Desire 620 z abonamentem otrzymuje się dodatkową kartę podarunkową Empiku o wartości 150 zł.

Dla kogo: Dla nowych i obecnych abonentów Orange.
Jak to działa: Należy za pośrednictwem sklepu internetowego Orange zawrzeć umowę na okres 24 miesięcy o świadczenie usług w ramach abonamentu za 69.99 zł miesięcznie z telefonem HTC Desire 620. W terminie maksymalnie 20 dni kalendarzowych od zawarcia umowy lub aneksu do umowy i aktywacji usługi, przysyłana jest karta podarunkowa Empiku o wartości 150 zł.
Ważność: Oferta ważna do odwołania lub wyczerpania zapasów.
Uwaga: Kartę podarunkową można wykorzystać do końca sierpnia 2016 roku.
Uwaga: W abonamencie za 69.99 zł oferowane są m.in. nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych 2 GB Internetu i 50 minut oraz 50 MB w roamingu UE co miesiąc. Dla przenoszących numer 3 miesiące abonamentu za 0 zł.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Prezent od HTC”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.