Promocja Orange: Mikołajkowy pakiet internetowy

Opublikowano: 2015-11-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-orange_na_karte-internet_3gbPakiety Internetu w ofertach prepaid zawsze cieszą się niemałym zainteresowaniem, więc Orange postanowił wprowadzić na Mikołajki atrakcyjną paczkę 3 GB za 3 zł.

Dla kogo: Dla użytkowników ofert na kartę Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach.
Jak to działa: By aktywować pakiet wystarczy wysłać SMS o treści AKT3 pod numer 260 (koszt SMS-a zgodny z daną taryfą) lub wpisać w telefonie kod *101*64# i zatwierdzić przyciskiem „zadzwoń”.
Ważność: Do 6 grudnia 2015 roku.
Uwaga: Pakiet jest ważny przez 30 dni.
Uwaga: Stan dostępnych środków można sprawdzić SMS-em o treści STAN3 pod numer 260 lub kodem *110*76*1#, zatwierdzonym przyciskiem „zadzwoń”.
Więcej informacji: Regulamin usługi „Pakiet internetowy 3 GB za 3 zł na 30 dni”.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.