Promocja Orange: Orange Grupa

Opublikowano: 2014-08-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy

Tańsze rozmowy grupowe w Orange. To promocja dla grupy ludzi do 10 osób, którzy są abonentami “pomarańczowego” operatora. Jest tu Lider, są członkowie grupy, a do zyskania sa cenne dodatkowe minuty do wydzwonienia.

promo-orange-wgrupie

Jak to działa: Lider musi zebrać grupę osób będących abonentami Orange (od 2 do 10 osób), którzy dzięki wspólnym doładowaniom otrzymają minuty na rozmowy między sobą. Doładowania odbywają się w czasie 48 godzinnych Rund, kiedy uczestnicy Grupy mają czas na doładowanie. Po zakończeniu Rundy sumowana jest kwota doładowań i od niej naliczane są bonusowe minuty.
Bonus: doliczane minuty zależne od liczby osób, które skorzystają z doładowania. Jeśli tylko dwie – bonus naliczany według zasady 1 zł = 1 min do znajomych, w przypadku doładowań dokonanych przez trzy osoby lub więcej bonus jest naliczany według zasady 1zł =2 minuty na rozmowy do znajomych z grupy.
Jak skorzystać:
Lider wysyła bezpłatnego SMS-a o treści GRUPA pod bezpłatny numer 610 i w ten sposób zakłada grupę. Następnie zaprasza znajomych wysyłając SMS z treścią dodaj i numerem osoby zapraszanej pod numer 610. Usunąć członków można wysyłając SMS WYPISZ pod bezpłatny numer 610 a skasować grupę SMS-em KASUJ także pod numer 610. Członek grupy może się wypisać wysyłając SMS WYPISZ pod numer 610.
Jak sprawdzić:
– o której kończy się Runda doładowań SMS o treści RUNDA
– kto jest liderem grupy SMS o treści INFO
– ile minut pozostało do znajomych SMS o treści ILE
– członkowie grupy, którzy nie doładowali konta w danej Rundzie, otrzymują przypomnienie.
Koszt aktywacji: 0 zł
Więcej informacji na: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4001431750,title,Orange-Grupa,article.html

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.