Promocja Orange: Premia za stary telefon i konto w Orange Finanse dla przenoszących numer

Opublikowano: 2016-01-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #Internet mobilny

news-orange-finanseW Orange dostępna jest oferta promocyjna, w której można dostać premię w wysokości nawet 300 zł. Wystarczy zdecydować się na abonament, oddać w salonie operatora stary telefon lub tablet i założyć konto bankowe w Orange Finanse.

Klienci, którzy przeniosą numer do Orange, wybiorą ofertę na telefon komórkowy z abonamentem minimum 49.99 złotych, przyniosą do salonu swój stary, ale nadal sprawny tablet lub telefon i założą konto w Orange Finanse, mogą zyskać 150 zł bonusu. Promocja obowiązuje również w przypadku przenoszenia numeru do usług Internetu mobilnego Orange LTE Free Net – spełniając określone warunki otrzymuje się wtedy 50 zł.

Kolejne 150 złotych to premia dla klientów, którzy zdecydują się aktywnie korzystać z nowego konta w Orange Finanse, zapewniając mu regularne wpływy w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie, przez maksimum 6 miesięcy. Premia w wysokości 25 zł będzie przekazywana na konto klienta co miesiąc.

Promocja potrwa do 16 marca 2016 roku.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.