Promocja Orange: Prezenty za doładowania w ofertach na kartę

Opublikowano: 2014-11-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #mixy #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-orange-doładowania1Promocja świąteczna umożliwiająca abonentom sieci Orange, korzystającym z ofert na kartę, uzyskanie dodatkowych bonusów za doładowanie konta dowolną kwotą.

Bonusy prezentują się następująco:

promocja-orange-święta-doładowanie

Jak to działa: Aby skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod numer 8018. W ciągu 24 godzin od momentu wysłania zgłoszenia użytkownik zostanie poinformowany SMS-em zwrotnym o uruchomieniu promocji. Następnie wystarczy doładować konto dowolną kwotą, od 5 do 200 zł i otrzymać bonusy.
Dla kogo: Promocja jest skierowana dla wszystkich użytkowników ofert na kartę – w tym również abonentów usług Minutofon i Zetafon.
Ważność: Oferta trwa od 18.11.2014 r. do 7.01.2015 r.
Uwaga: Z promocji może skorzystać osoba doładowująca konto lub wskazany przez nią, inny abonent Orange na kartę („Przyjaciel”), który w tym przypadku otrzymuje dwa razy większe pakiety.
Uwaga: Po otrzymaniu SMS-a z informacją o przyznanym prezencie, użytkownik może zdecydować w ciągu 72 godzin jak go wykorzystać. Po upływie tego terminu prezent traci ważność i nie może być wykorzystany.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Pakiety za doładowania”

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.