Promocja Orange: Tajemnicze kody i 50% do doładowania

Opublikowano: 2015-08-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy

promocja-orange-tajemnicze_kody-doladowanieOrange wystartował z nową edycją bardzo popularnej promocji „Tajemnicze Kody” na Facebooku, w której tym razem zdobyć można 50-procentowy bonus przy doładowaniu konta.

Aby wziąć udział w promocji należy wejść na profil Orange na Facebooku, obejrzeć zamieszczony tam filmik i zatrzymując go w odpowiednim momencie odczytać „Tajemniczy kody” (5 znakowy). Kod ten jest kluczem do otrzymania wspomnianego bonusu. Należy go wysłać pod bezpłatny numer 811 i zaczekać na potwierdzenie rejestracji w promocji. Na koniec wystarczy zasilić telefon dowolną kwotą lub punktami PAYBACK na stronie www.doladowania.orange.pl i można korzystać z przyznanego gratisu.

Promocja trwa do 16 sierpnia i dotyczy abonentów wszystkich taryf na kartę w Orange. Bonus jest ważny przez 14 dni i obejmuje rozmowy, SMS-y i MMS-y wewnątrz sieci oraz transfer danych. Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.