Promocja Orange: Tańsze smartfony i bonusy z HTC

Opublikowano: 2015-05-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #telefony / urządzenia

promocja-orange-smartfony-htcOrange uruchomił dwie nowe promocje związane z marką HTC. W ramach pierwszej z nich obniżono ceny smartfonów tajwańskiego producenta w ofertach biznesowych. W drugiej zaś, przy zakupie konkretnych modeli linii Desire, otrzymuje się specjalny voucher na zakupy w sklepie Zalando.

Wśród tańszych smartfonów dla firm znalazły się następujące modele:

  • HTC Desire 510 za 9 zł (stara cena 99 zł) w planie Biz Podstawowy.
  • HTC Desire 620 za 29 zł (stara cena 129 zł) w planie Biz Krajowy i za 9 zł (stara cena 69 zł) w planie Biz Krajowy XL.
  • HTC Desire 820 za 49 zł (stara cena 149 zł) w planie Biz Europejski i za 9 zł (stara cena 109 zł) w planie Biz Europejski XL.
  • HTC One M9 za 299 zł (stara cena 729 zł) w planie Biz VIP, za 9 zł (stara cena 529 zł) w planie Biz VIP XL oraz za 9 zł (stara cena 329 zł) w planie Biz VIP XXL.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Mogą z niej skorzystać nowi klienci, przedłużający umowy i przenoszący numer z innej sieci. Ceny smartfonów netto. Z oferty można skorzystać udając się pod ten adres.

Druga promocja dotyczy modeli HTC Desire 620 i HTC Desire 510. Każdy, kto zdecyduje się na ich zakup i podpisze w salonie nową umowę lub przedłuży dotychczasową, otrzyma jednorazowy voucher w wysokości 40 zł na zakupy w sklepie internetowym Zalando.pl. Warunkiem jest dokonanie zakupów na kwotę powyżej 200 zł. Vouchery można wykorzystać do końca września bieżącego roku.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.