Promocja Orange: Walentynkowy zestaw smartfonów

Opublikowano: 2016-02-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty #telefony / urządzenia

promocja-orange-walentynki-zestaw-smartfonowZbliżają się Walentynki i z tej okazji Orange wystartował z promocją na smartfony w abonamencie. Wybierając odpowiedni zestaw, jedną ze słuchawek można podarować bliskiej osobie.

Dla kogo: Dla nowych i obecnych klientów, a także przenoszących numer z innej sieci.
Jak to działa: W czasie obowiązywania promocji należy zawrzeć umowę na ofertę Smart Plan LTE na raty w zestawie z dwoma smartfonami – Samsung Galaxy Grand Prime oraz Orange Dive 70. Miesięczna rata za zestaw wynosi 35.01 zł, a koszt abonamentu to 39.99 zł.
Ważność: Do odwołania.
Uwaga: W ramach oferty zawarte są nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane rozmowy na numer stacjonarne za 0 zł przez pierwszy miesiąc (potem 10 zł/mies.) oraz 1 GB Internetu.
Więcej informacji: Regulamin promocji.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.