Promocja Play: 1 GB gratis przy zakupie startera

Opublikowano: 2015-05-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Play #prepaidy #Internet mobilny

promocja-play-internet_1gb_starterPlay wystartował z nową ofertą promocyjną na wakacje. Każdy, kto wybierze jeden ze starterów, otrzyma od operatora za darmo 1 GB danych ważny przez 30 dni.

Oferta promocyjna „1 GB na start” skierowana jest do osób, które w okresie od 29 maja do 31 sierpnia 2015 roku zakupią i dokonają aktywacji jednego z zestawów startowych: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max. Nie trzeba zatem wysyłać żadnych kodów ani włączać opcji w Play24 – dane zostaną automatycznie przyznane po aktywacji startera. Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin, a czas na jego wykorzystanie wynosi 30 dni. Play poinformował również, że Ci, którzy zakupili starter wcześniej, ale jeszcze go nie aktywowali, również mogą otrzymać gratisowy 1 GB Internetu.

Regulamin oferty promocyjnej „1 GB na start”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.