Promocja Play: Świąteczna Formuła 4.0

Opublikowano: 2014-12-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Play #abonamenty #pakiety / usługi

promocja-play-formuła-święta1Sieć Play przygotowała świąteczną odsłonę taryfy Formuła 4.0, w ramach której klienci otrzymują specjalne rabaty oraz pakiety.

Dla kogo: Dla nowych i obecnych klientów sieci Play.
Jak to działa: Należy zawrzeć umowę w ramach oferty Formuła, z taryfą Nowa Formuła 4.0 na czas 24 miesięcy lub (w ramach tej samej taryfy) podpisać aneks przedłużający okres trwania umowy o 24 miesiące.
Ważność: Oferta promocyjna obowiązuje od 8 grudnia 2014 roku do odwołania.
Uwaga: W ramach promocji klienci mogą otrzymać (w zależności od wybranej oferty): rabat na abonament, Pakiet Internet 1 GB, Pakiet Smartfon 2 GB, nielimitowane połączenia na numery stacjonarne, dodatkowy rabat na abonament w wysokości 5 zł w przypadku zgody na wystawianie i otrzymywanie faktur w formie elektronicznej.
Uwaga: Abonentowi, który zawrze nową umowę lub podpisze aneks przedłużający jej ważność, przysługuje prawo do zakupu telefonu w promocyjnej cenie.
Więcej informacji: Regulamin oferty promocyjnej „Świąteczna Formuła 4.0”.

promocja-play-formuła-święta
Grupa A: Osoby, które przeniosą do sieci telekomunikacyjnej Play swój numer telefonu, obecni abonenci zawierający kolejną umowę, klienci Banku Handlowego w Warszawie S.A. posiadający ważną kartę płatniczą tego banku oraz użytkownicy korzystający z usług Play w formie prepaid przez co najmniej 3 miesiące, którzy zamierzają przejść na ofertę abonamentową.
Grupa B: Osoby zawierające po raz pierwszy umowę z Play.
Grupa C: Abonenci przedłużający umowę.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.