Promocja Play: Święta w Play na kartę

Opublikowano: 2014-11-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Play #prepaidy

promocja-play-świętaOd dzisiaj użytkownicy usług na kartę w Play mają możliwość skorzystania ze świątecznej promocji, w ramach której otrzymają nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych po wydaniu 10 zł na takie połączenia.

Dla kogo: Oferta skierowana do użytkowników taryf: Play Fresh, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na kartę, Play Karta, Play Fresh Darmowe rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Lubię to!, Formuła MINI MAX na Kartę, Formuła Play na Kartę.
Jak to działa: W celu aktywacji promocji należy wykonać jedną z następujących czynności: wpisać i zatwierdzić klawiszem połączenia kod *111*623*1#, wysłać SMS o treści START.623 na numer telefonu 111 lub wejść na stronę Play24 i wybrać odpowiednią opcję w zakładce „usługi”. Następnie należy wykonać połączenia o łącznej wartości 10 zł. Od tego momentu opłaty za każde kolejne rozmowy nie będą naliczane.
Ważność: Od 24.11.2014 r. do 01.01.2015 r.
Uwaga: Aktywacja usługi jest bezpłatna, a o jej uruchomieniu użytkownik zostanie powiadomiony SMS-em.
Uwaga: Usługa nie dotyczy połączeń głosowych o podwyższonej opłacie, takich jak chociażby infolinie i połączenia z numerami specjalnymi.
Więcej informacji: Regulamin usługi „Promocja Świąteczna w Play na kartę”.

Z okazji promocji pojawiła się również reklama.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.