Promocja Play: Bonusy do doładowań

Opublikowano: 2014-10-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy

promo-play-bonusdodoladowanW zamian za zasilenie można otrzymać pakiet SMS-ów, Internetu, darmowe minuty lub aż 80% bonusu do kwoty doładowania. Zalecany jest jednak pośpiech, gdyż promocja obowiązuje jedynie dzisiaj.

Jak to działa: W zamian za doładowanie konta przez aplikację Play na Facebooku lub stronę doładowania.play.pl, klient otrzymuje bonus zależny od kwoty doładowania:
5 – 10 zł: 100 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci (w Play Fresh jedynie w we własnej sieci)
11 – 25 zł: 60 MB
26 – 50 zł: 70 darmowych minut do wszystkich sieci
51 zł lub więcej: dodatkowe 80% wartości doładowania
Dla kogo: Dla klientów ofert na kartę Play, Red Bull Mobile na kartę oraz Mini Max na kartę. Promocja nie obejmuje użytkowników Play Online na kartę.
Termin ważności: 15.10.2014
Koszt: Skorzystanie z promocji jest bezpłatne
Uwagi: Bonusy ważne są 30 dni od momentu przyznania, aczkolwiek nie dotyczy to oferty Mini Max na kartę, w której o ważności decyduje okres rozliczeniowy użytkownika.
Uwagi: Bonus kwotowy może być wykorzystany jedynie na krajowe połączenia głosowe.
Więcej informacji: http://www.blogplay.pl/wp-content/uploads/2014/10/REGULAMIN-PROMOCJI-DOŁADOWAŃ-15.10.2014.pdf

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.