Promocja Play: Bonusy pod nakrętkami Fanta i Sprite

Opublikowano: 2016-06-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy

promocja-play-nakretki1 lipca startuje promocja Play, w ramach której pod nakrętkami napoi Fanta oraz Sprite będzie można znaleźć doładowanie lub paczkę danych.

W terminie od 1 lipca do 31 grudnia 2016 roku trwać będzie „nakrętkowa” promocja Play i Coca-Coli, skierowana do użytkowników oferty Play na Kartę. Pod nakrętkami specjalnie oznaczonych butelek Fanty (Pomarańczowa, Cytrynowa, Truskawkowa) i Sprite znajdą się bonusy w postaci doładowania w wysokości 2 zł do wykorzystania na SMS-y, MMS-y lub rozmowy lub 1 GB Internetu. Napoje pojawiły się już w sieciach Żabka i FreshMarket.

news-play-fanta-sprite

Aby skorzystać z promocji należy kupić jeden ze wspomnianych napoi, a następnie wejść na stronę www.kodorzezwienia.pl lub wysłać za pomocą SMS-a kod promocyjny znajdujący się na wewnętrznej części nakrętki.

Dodatkowo, każdego dnia będzie można wygrać konsolę Sony PlayStation 4 z grą Uncharted 4: Kres Złodzieja.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.