Promocja Play: Bonusy za doładowanie z okazji Barbórki

Opublikowano: 2015-12-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy

promocja-play-doladowania-barborkaDla wszystkich, którzy przegapili ostatnią promocję doładowań, Play przygotował następną jej edycję – tym razem z okazji Barbórki. Zdobyć można kilka ciekawych bonusów, w tym pakiet minut do wszystkich sieci.

Dla kogo: Dla osób będących użytkownikami ofert Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kart Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Lubię to!, Red Bull Mobile na kartę, Red Bull Mobile na Kartę II, Formuła Play na Kartę oraz Nowy Play na Kartę.
Jak to działa: Wystarczy doładować konto odpowiednią kwotą za pośrednictwem Strefy Doładowań na Facebooku lub stronie www.doladowania.play.pl.
Ważność: Tylko 4 grudnia 2015 roku do godziny 23.59.
Bonusy:

  • 5-10 zł: 100 minut do wszystkich sieci
  • 11-25 zł: 150 SMS-ów do wszystkich sieci
  • 26-50 zł: 500 MB danych
  • Od 51 zł: 80% wartości doładowania na konto promocyjne

Uwaga: Poszczególne bonusy ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania.
Więcej informacji: Regulmin promocji „Ekstrabonusy za doładowanie”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.