Promocja Play: darmowy Internet LTE przez pół roku

Opublikowano: 2014-09-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #abonamenty #mixy

promo-play-4glteprzezpolrokuGratka dla fanów mobilnego Internetu, którzy potrzebują olbrzymiego pakietu danych, szybkiej transmisji i mieszkają w większych miejscowościach.

Jak to działa: Po podpisaniu umowy dotyczącej odpowiedniej oferty, klient może korzystać z darmowej nielimitowanej transmisji danych przy wykorzystaniu 4G LTE Play.
Ważność: Usługa działa przez pół roku od aktywacji oferty
Warunek: Podpisać umowę na ofertę, w której dostępna jest ta usługa, a następnie korzystać z transmisji danych korzystając z 4G LTE Play.
Dla kogo: Dla klientów większości ofert abonamentowych oraz mix
Uwagi: Podczas korzystania z transmisji danych w standardzie 3G, usługa nie jest brana pod uwagę.
Uwagi: Po wykorzystaniu standardowego pakietu danych i aktywacji tzw. bezpiecznego Internetu, również podczas korzystania z 4G LTE szybkość transmisji jest ograniczona.
Uwagi: Po przekroczeniu 200 GB transmisji LTE w danym miesiącu, transfer zostaje spowolniony do 2 Mbit/s.
Uwagi: Do korzystania z usługi konieczne jest używanie urządzenia obsługującego 4G LTE.
Uwagi: Łączność 4G LTE Play dostępna jest głównie w większych miastach i miasteczkach, aczkolwiek operator sukcesywnie poprawia zasięg tej technologii.
Więcej informacji na: www.play.pl

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.