Promocja Play: Ekstrabonusy na Dzień Włóczykija

Opublikowano: 2015-07-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy

promocja-play-ekstrabonusy_doladowanie-1Ruszyła kolejna edycja promocji „Ekstrabonusy za doładowanie”, w której w zależności od kwoty zasilenia konta, można otrzymać m.in. dodatkową paczkę SMS czy minuty do wszystkich sieci.

promocja-play-ekstrabonusy-1Dla kogo: Promocja skierowana do osób korzystających z ofert Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Lubię to!, Red Bull Mobile na kartę, Red Bull Mobile na Kartę II, Formuła Play na Kartę oraz Nowy Play na Kartę.
Jak to działa: Należy doładować konto wybraną kwotą na stronie doladowania.play.pl lub za pośrednictwem Strefy Doładowań na Facebooku.
Ważność: Oferta jest ważna tylko 23 maja i kończy się o godzinie 23:59.
Uwaga: Bonusy są ważne przez 30 dni kalendarzowych.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Ekstrabonusy za doładowanie”.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.