Promocja Play: Ekstrabonusy za doładowanie

Opublikowano: 2015-05-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy

promocja-play-doladowania-1W Play wystartowała kolejna odsłona promocji, w której użytkownicy ofert na kartę, w zależności od kwoty doładowania, otrzymują bonusy, w tym pakiet SMS, rozmów lub paczkę Internetu.

promocja-play-doladowania-2Dla kogo: Promocja skierowana do osób korzystających z ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Lubię to!, Red Bull Mobile na kartę, Red Bull Mobile na Kartę II, Formuła Play na Kartę, Nowy Play na Kartę.
Jak to działa: Należy doładować konto interesującą nas kwotą poprzez stronę doladowania.play.pl lub Strefę Doładowań Play na Facebooku.
Ważność: Oferta ważna tylko 19 maja i kończy się o godzinie 23.59.
Uwaga: Bonusy ważne są przez 30 dni kalendarzowych.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Ekstrabonusy za doładowanie”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.