Promocja Play: Formuła Unlimited 250MB z SMS/MMS gratis

Opublikowano: 2014-11-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Play #abonamenty

promocja-play-sms-mmsLimitowana oferta dla klientów sieci Play. Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci przez 3 miesiące w pakiecie za 29.99 zł.

Dla kogo: Oferta skierowana jest dla osób, które przenoszą swój numer z innej sieci, jak i dla wszystkich korzystających z usług Play w formie przedpłaconej (pre-paid), którzy zamierzają przejść ze swoim numerem na ofertę abonamentową.
Jak to działa: W przypadku nowych klientów – należy przenieść swój numer i zawrzeć umowę na czas określony 15 miesięcy w ramach oferty Formuła Unlimited z taryfą Formuła 4.0 Unlimited. Obecni klienci, aby skorzystać z promocji, muszą przejść na wspomnianą ofertę abonamentową, podpisując stosowną umowę z aneksem przedłużającym okres jej obowiązywania na kolejne 15 miesięcy.
Ważność: Oferta jest ważna od 17.11.2014 r. do 24.11.2014 r.
Uwaga: W ramach oferty zawarte są również nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych, 250 MB pakietu danych internetowych oraz nielimitowany Internet LTE przez 6 miesięcy (w zasięgu sieci LTE).
Uwaga: W ramach oferty nie przysługuje prawo do zakupu telefonu w promocyjnej cenie.
Uwaga: Po okresie 3 miesięcy opłata za nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci wynosi 10 zł miesięcznie.
Uwaga: Z pakietu nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów klient może zrezygnować w dowolnej chwili.
Więcej informacji: Regulamin oferty promocyjnej „Formuła Unlimited 250 MB z SMS/MMS gratis Tylko SIM”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.