Promocja Play: Listopadowe bonusy za doładowanie

Opublikowano: 2015-11-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy

promocja-play-doladowania-listopad2015Po raz pierwszy w tym miesiącu Play uruchomił popularną, jednodniową promocję doładowań, w ramach której można uzyskać dodatkowe minuty lub SMS-y do wszystkich, paczkę Internetu oraz 60% wartości zasilenia konta.

Dla kogo: Promocja skierowana do osób korzystających z Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Lubię to!, Red Bull Mobile na kartę, Red Bull Mobile na Kartę II, Formuła Play na Kartę oraz Nowy Play na Kartę.
Jak to działa: Należy doładować konto za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań Play na Facebooku lub na stronie www.doladowania.play.pl.
Ważność: Tylko 24 listopada 2015 roku.
Bonusy:

  • 5-10 zł: 300 SMS do wszystkich
  • 11-25 zł: 200 minut do wszystkich
  • 26-50 zł: 500 MB danych
  • Od 51 zł: 60% wartości doładowania na konto promocyjne

Uwaga: Poszczególne bonusy przyznawane są w ciągu 24 godzin od doładowania i są ważne 30 dni kalendarzowych od dniach ich otrzymania.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Ekstrabonusy za doładowanie”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.