Promocja Play: Lodowe gigabajty

Opublikowano: 2016-08-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-play-bigmilkW sklepach sieci Biedronka można kupować Big Milki na patyku i dostawać darmowe gigabajty na 30 dni.

Promocja trwa do 15 września 2016 roku, a jej zasady są bardzo proste: jeden paragon to jeden kod, który wymienia się na 1 GB danych ważne przez 30 dni. W jednym miesiącu można wykorzystać 8 kodów, więc do zgarnięcia jest 8 GB. Kod należy wprowadzić na stronie www.zakreconegiga.pl.

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Surf, przy czym w taryfie Formuła Mini Max na Kartę pakiet ważny jest do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany.

Stan pakietu pozostałego do wykorzystania sprawdzić można w telefonie kodem *107# lub *108# lub w indywidualnym koncie użytkownika w Play24.

Więcej informacji: Regulamin promocji.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.