Promocja Play: Mikołajkowe „Ekstrabonusy za doładowanie”

Opublikowano: 2014-12-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy #pakiety / usługi

Promocja-Play-MikołajkiMikołajkowa promocja Play, dzięki której doładowując konto można otrzymać prezenty w postaci pakietu SMS, rozmów lub Internetu. Warto się spieszyć, oferta ważna tylko 5 grudnia.

Dla kogo: Promocja przeznaczona dla użytkowników następujących ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Oferty Play Fresh, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych, Promocyjnej Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Nowy Play na Kartę, Red Bull MOBILE na kartę, Red Bull MOBILE na Kartę II, Red Bull MOBILE Energy na Kartę.
Jak to działa: Aby otrzymać prezent od Play należy doładować konto za pośrednictwem strony www.doladowania.play.pl lub poprzez Strefę Doładowań na Facebooku.
Ważność: Z oferty można skorzystać tylko dzisiaj, 5 grudnia do godziny 23:59.
Uwaga: Poszczególne bonusy przyznawane są w ciągu 24 godzin od doładowania i są ważne przez 30 dni. Jednak w przypadku taryfy FORMUŁA MINI MAX na Kartę prezent w postaci dodatkowych megabajtów Internetu jest ważny tylko do końca danego miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany.
Więcej informacji: Regulamin mikołajkowej promocji „Ekstrabonusy za doładowanie” w Play.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.