Promocja Play: Nagrody za kody z nakrętek Fanta i Sprite

Opublikowano: 2015-04-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy

promocja-play-nakrętki-fanta-spritePlay wystartował z kolejną edycją „nakrętkowej” promocji, w której kody umieszczone pod kapslami Fanty i Sprite’a można wymienić na ciekawe bonusy.

Akcją promocyjną objęte są napoje gazowane: Fanta Pomarańczowa, Fanta Cytrynowa, Fanta Truskawkowa i Sprite – w jednostkowych opakowaniach detalicznych o pojemności 0.5, 1.0, 1.5, 1.75, 2.0 i 2.25 litra (plastikowe butelki niezwrotne). Ich nakrętki skrywają kody, które można na stronie kodorzezwienia.pl zamienić na:

  • 100 MB danych oraz 2 zł do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na połączenia głosowe do sieci stacjonarnych w Polsce.
  • Starter Play na Kartę o wartości 3 zł.

Promocja dotyczy użytkowników następujących ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh, Oferta Promocyjna Lubię to!.

Akcja trwa od 1.04.2015 r. do 30.11.2015 r. Regulamin promocji znajduje się pod tym adresem.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.