Promocja Play: Październikowe bonusy za doładowanie

Opublikowano: 2015-10-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Play #prepaidy

promocja-play-ekstrabonusy_za_doladowanie-3Play wystartował z kolejną edycją jednodniowej promocji doładowań, w której uzyskać można dodatkowe minuty do wszystkich sieci, pakiet SMS-ów lub internetowy, a także 80% wartości zasilenia konta.

Dla kogo: Promocja skierowana do osób korzystających z Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Lubię to!, Red Bull Mobile na kartę, Red Bull Mobile na Kartę II, Formuła Play na Kartę oraz Nowy Play na Kartę.
Jak to działa: Wystarczy doładować konto za pośrednictwem Strefy Doładowań Play na Facebooku lub na stronie www.doladowania.play.pl.
Ważność: Promocja obowiązuje tylko 1 października 2015 roku.
Bonusy:

  • 5-10 zł: 70 minut do wszystkich sieci
  • 11-25 zł: 100 SMS do wszystkich sieci
  • 26-50 zł: 400 MB Internetu
  • Od 51 zł: 80% wartości doładowania na konto promocyjne

Uwaga: Bonusy przyznawane są w ciągu 24 godzin od doładowania i są ważne 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Ekstrabonusy za doładowanie”.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.