Promocja Play: Sierpniowe ekstrabonusy za doładowanie

Opublikowano: 2015-08-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-play-bonusy-doladowanie-17.08.2015Po raz kolejny w Play premiowane są doładowania wykonane za pośrednictwem Internetu, za które otrzymuje się stosowne bonusy, np. pakiet SMS czy 60% więcej wartości zasilenia.

promocja-play-bonusy-doladowanie-1Dla kogo: Skierowana do osób będących użytkownikami ofert Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMSy w Play, Oferty Promocyjnej Lubię to!, Red Bull Mobile na Kartę, Red Bull Mobile na Kartę II, Formuła Play na Kartę oraz Nowy Play na Kartę.
Jak to działa: Należy dokonać zasilenia konta przez Strefę doładowań Facebooka lub przez stronę www.doladowania.play.pl.
Ważność: Promocja jest ważna tylko i wyłącznie 17 sierpnia 2015 roku do godziny 23.59.
Uwaga: Poszczególne bonusy przyznawane są w ciągu 24 godzin od doładowania.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Ekstrabonusy za doładowanie”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.