Promocja Play: Wiedźmin 3 za darmo z Formułą Mix

Opublikowano: 2015-08-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Play #mixy

promocja-play-wiedzmin3-mixPlay przygotował nową promocję dla osób, które zdecydują się na ofertę Elastyczna Formuła Mix 60 za pośrednictwem sklepu internetowego operatora. W ramach zamówienia otrzymają oni gratisowo grę Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Akcją promocyjną objęta jest oferta Elastyczna Formuła Mix 60/120 zł z telefonem HTC Desire 610 za 1 zł, w której pierwsze 12 doładowań jest po 60 zł, zaś kolejne 12 po 120 zł lub 24 po 60 zł. Wybierając taką ofertę poprzez e-shop Play, klient otrzyma darmowy kod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na komputer PC i laptop.

Promocja trwa od 3 sierpnia 2015 roku do wyczerpania puli kodów promocyjnych (150 sztuk), ale nie później niż do dnia 3 listopada 2015 roku. Kod jest przyznawany jednorazowo do zawartej umowy i można z niego skorzystać w ciągu roku od momentu otrzymania. Należy go zrealizować na platformie GOG na stronie www.gog.com/redeem (trzeba posiadać konto w serwisie).

Regulamin sprzedaży premierowej w ramach promocji Elastyczna Formuła Mix i gra „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.