Promocja Plus: 100% do doładowania z okazji urodzin Plusha

Opublikowano: 2015-09-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-urodziny_plushaNa pierwsze urodziny Plusha, sieć Plus przygotowała specjalną, jednodniową promocję doładowań dla osób korzystających z ofert na kartę i Mix. Wystarczy zasilić konto kanałem internetowym, aby otrzymać bonus w postaci 100% wartości dokonanego doładowania, do wykorzystania na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne.

Dla kogo: Promocja skierowana do abonentów ofert Plush na Kartę, Plush Mix oraz Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6 i Plus Mix.
Jak to działa: Należy doładować konto na jednej ze stron: www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.plusbank24.pl, www.mpay.pl określoną kwotą, która w przypadku abonentów prepaid wynosi od 30-99 zł, zaś dla ofert Mix 10 i 20 zł.
Ważność: Z promocji można skorzystać 9 i 10 września 2015 roku.
Uwaga: Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Pierwsze urodziny Plusha”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.