Promocja Plus: 100% więcej za pierwsze doładowanie

Opublikowano: 2016-04-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

news-ja_plus-1Od dziś użytkownicy usług na kartę i Mix w sieci Plus mogą otrzymać aż 100% więcej wartości zasilenia za pierwsze doładowanie w kanale bankowo-internetowym.

Dla kogo: Promocja dotyczy klientów usług JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, Plus Mix oraz JA+ Mix.
Jak to działa: Dodatkowe 100% wartości doładowania można otrzymać po dokonaniu pierwszego zasilenia konta kwotą 5-99 zł za pomocą kanału bankowo-internetowego (lista stron w regulaminie) lub poprzez aplikacje mobilne mPay/mPotwór.
Ważność: Do odwołania.
Uwaga: Bonus zostanie przyznany w ciągu 72 godzin, a klient będzie o tym poinformowany wiadomością SMS. Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.