Promocja Plus: 100 GB Internetu z Happy Days

Opublikowano: 2016-06-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #Internet mobilny

promocja-plus-happy_days-100gb-1W Plusie po raz kolejny pojawiła się promocja Happy Days, w której można mieć Internet LTE z pakietem 100 GB i routerem w atrakcyjnej cenie.

W promocji trwającej do 7 czerwca 2016 roku, klienci mogą zakupić nielimitowane LTE z pakietem 100 GB zamiast 50 GB danych oraz routerem (mobilnym lub stacjonarnym) za 59.99 zł miesięcznie, a w ramach programu smartDOM za jedyne 30 zł. W cenę wliczony jest rabat za e-fakturę w wysokości 10 zł. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł.

Oferta dotyczy umów zawieranych na 24 miesiące za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa. Dodatkowo, klient otrzymuje 3 pakiety IPLA (IPLA Filmy i Seriale, IPLA wiedza news rozrywka, IPLA dzieci) oraz HB GO w prezencie na 2 miesiące. Usługi można wyłączyć w dowolnym momencie.

Więcej informacji:

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.