Promocja Plus: 10 GB dla użytkowników Plusha

Opublikowano: 2015-10-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny #wideo

promocja-plush-10gb_gratis-1Od 12 października wszyscy klienci oferty Plush na Kartę mogą otrzymać gratisowe 10 GB Internetu.

Dla kogo: Promocja adresowana do abonentów Na Kartę oraz Simplus, którzy korzystają z taryfy Plush bez limitu.
Jak to działa: Aby otrzymać jednorazowy pakiet 10 GB należy korzystać z Plush na Kartę, mieć włączoną jedną z promocji – „Internet, SMS-y i 9 gr/min”, „Internet i SMS-y”, „Internet i SMS-y”, „Rozmowy, SMS-y i 1 GB”, „Rozmowy, SMS-y i 0.5 GB” – oraz wysłać darmowego SMS-a o treści TAK pod numer 80022.
Ważność: Promocja obowiązuje od 12.10.2015 do 31.12.2015 roku.
Uwaga: W przypadku włączenia pakietu 10 GB podczas trwania sesji (połączenia z Internetem), należy najpierw dokonać rozłączenia transmisji danych, a następnie po uruchomieniu pakietu ponownie nawiązać połączenie.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Pakiet 10 GB gratis”.

Nową promocję w Plush na Kartę będzie wspierała kampania reklamowa przygotowana przez Agencję Scholz & Friends. Poniżej pierwszy spot.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.