Promocja Plus: 10 GB i rok ważności konta w prezencie na starterze Plush

Opublikowano: 2015-10-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-starter-plush-10gb-1Od 26 października wszyscy nowi klienci, którzy kupią starter Plush na Kartę mogą otrzymać gratis dodatkowy pakiet Internetu 10 GB, a kupując starter „Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci” mogą skorzystać z promocji Rok Ważności Konta za 0 zł.

Dla kogo: Promocja z 10 GB Internetu jest przeznaczona dla każdego, kto zakupi starter Plush na Kartę. Rok Ważności Konta za 0 zł mogą otrzymać osoby, które kupią starter „Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci”.
Jak to działa: Wystarczy włączyć jedną z promocji – „Internet, SMS-y i 9 gr/min”, „Internet i SMS-y”, „Rozmowy, SMS-y i 1 GB” lub „Rozmowy, SMS-y i 0.5 GB”, aby uzyskać gratisowy pakiet Internetu. Promocję gwarantującą całoroczną ważność konta uruchamia się kupując wspomniany wyżej starter z naklejką RWK za 0 zł, wysyłając SMS-a pod numer 80988 o treści „RWK”, a następnie doładowując konto w ciągu 30 dni od włączenia usługi kwotą minimum 5 zł
Ważność: Obydwie promocje obowiązują do 31.03.2016 roku.
Uwaga: Pakiet danych można wykorzystać do końca okresu głównej promocji z Internetem.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Pakiet 10 GB gratis do startera”.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Ja+ ROK WAŻNOŚĆI KONTA za 0 zł do startera”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.