Promocja Plus: 30% ekstra do doładowania

Opublikowano: 2016-04-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy

news-ja_plus-1Użytkownicy usług na kartę w sieci Plus mogą otrzymać bonus za zasilenie swojego konta za pośrednictwem kanału internetowego – tym razem jest to 30% więcej wartości doładowania.

Dla kogo: Dla klientów ofert JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.
Jak to działa: Bonus przyznawany jest za dokonanie zasilenia konta kwotą od 30 do 99 zł przez stronę www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus lub www.plusbank24.pl.
Ważność: Promocja jest ważna tylko 11 i 12 kwietnia 2016 roku.
Uwaga: Bonus w wysokości 30% wartości doładowania zostanie aktywowany automatycznie po zasileniu konta, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.