Promocja Plus: 30% gratis za doładowanie bankowe

Opublikowano: 2016-05-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy

promocja-plus-30proc-gratisUżytkownicy usług na kartę w sieci Plus mogą otrzymać 30% więcej wartości zasilenia, po dokonaniu doładowania za pośrednictwem wybranych banków.

Dla kogo: Dla użytkowników taryf JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.
Jak to działa: Należy dokonać zasilenia konta kwotą w wysokości 40-99 zł jednym z następujących kanałów: za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, serwisu transakcyjnego konta Inteligo prowadzonego przez Bank PKO Bank Polski S.A, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNP Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań, za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem strony internetowej: www.bm.pl.
Ważność: Promocja obowiązuje tylko w dniach 19-20 maja 2016 roku.
Uwaga: Bonus zostanie aktywowany na koncie automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji:

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.