Promocja Plus: 40% więcej za piątkowe doładowania internetowe

Opublikowano: 2015-08-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-doladowanie-40proc_wiecejOd piątku 14 sierpnia rusza specjalna promocja doładowań internetowych w Plusie, w której można otrzymać 40% więcej wartości zasilenia. Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet.

Dla kogo: Promocja dotyczy klientów usług na kartę: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę oraz klientów ofert JA+ MIX, Plus Mix oraz Plush Mix.
Jak to działa: Należy doładować konto za pomocą jednego z kanałów bankowo-internetowych, w tym za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub przy użyciu aplikacji mobilnej mPotwór albo aplikacji mPay dostępnej w Google Play i App Store. W przypadku osób korzystających z taryf na kartę premiowane bonusem są doładowania 30-99 zł, zaś w Mixie bonus promocyjny naliczany jest tylko przy zasileniu nominałami 10 i 20 zł.
Ważność: Promocja trwa od 14 sierpnia 2015 roku do odwołania, ale dostępna jest tylko w piątki każdego tygodnia.
Uwaga: Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji „W piątki 40% gratis”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.