Promocja Plus: 40% więcej za wakacyjne doładowanie internetowe

Opublikowano: 2015-08-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-doladowane_wakacje-1Rusza specjalna wakacyjna promocja doładowań internetowych w Plusie, w której można otrzymać 40% więcej wartości zasilenia. Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne.

Dla kogo: Promocja skierowana do klientów usług na kartę: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę oraz osób korzystających z ofert Mix: JA+ Mix, Plus Mix oraz Plush Mix.
Jak to działa: Dodatkowe 40% wartości doładowania można otrzymać po dokonaniu zasilenia swojego konta za pomocą jednego z kanałów bankowo-internetowych. W przypadku użytkowników ofert na kartę, bonus promocyjny naliczany jest przy doładowaniu w wysokości 30-99 zł, zaś w Mixie tylko przy kwotach 10 i 20 zł.
Ważność: Promocja trwa tylko 5 i 6 sierpnia 2015 roku.
Uwaga: Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Doładowane wakacje”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.