Promocja Plus: 50% więcej dla zakochanych

Opublikowano: 2015-02-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

news-plus-walentynki-doładowanieZ okazji Walentynek Plus przygotował nową promocję, w której za doładowanie dokonane przez Internet otrzymuje się bonus w postaci 50% wartości zasilenia konta, do wykorzystania na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne.

Dla kogo: Dla abonentów Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix oraz Plush Mix.
Jak to działa: Wystarczy dokonać zasilenia konta za pomocą kanału bankowo-internetowego. W przypadku ofert na kartę musi to być kwota od 30 do 99 zł, natomiast klienci usług Mix muszą doładować konto kwotą 20 zł.
Gdzie doładować: 
– www.plushbezlimitu/doladuj, 
– www.doladuj.plus.pl, 
– www.facebook.com/plus,
– www.mpay.pl, 
– www.blue.pl,
– www.doladowania.pl, 
– www.agadka24.pl, 
– www.tutajdoladuj.pl, 
– www.doladowania.payu.pl 
lub na stronach internetowych: 
www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl,www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor.
Ważność: Promocja obowiązuje od 12 do 13 lutego 2015 roku.
Uwaga: Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, ale nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Walentynki”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.