Promocja Plus: 50% więcej za doładowanie przez Internet

Opublikowano: 2015-06-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-50proc_za_doladowanieZ okazji 17. Rocznicy usług na kartę w Plusie przygotowana została specjalna urodzinowa promocja doładowań internetowych. Można w niej otrzymać aż 50% więcej wartości zasilenia, a przyznany bonus wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne.

Dla kogo: Promocja skierowana do klientów usług na kartę: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, Plus Internet na Kartę oraz użytkowników ofert Plus Mix i Plush Mix.
Jak to działa: Należy dokonać zasilenia swojego konta za pomocą jednego z kanałów bankowo-internetowych. W przypadku osób korzystających z ofert na kartę, należy wykonać doładowanie na kwotę od 30-99 zł, zaś w Mixie bonus promocyjny naliczany jest tylko przy doładowaniu nominałami 10 i 20 zł.
Ważność: Promocja trwa w dniach 2-3 czerwca 2015 roku.
Uwaga: Bonus w postaci 50% wartości dokonanego zasilenia zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu doładowania, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Urodzinowa promocja”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.