Promocja Plus: 60 GB Internetu z Happy Days

Opublikowano: 2015-05-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #abonamenty #Internet mobilny

promocja-plus-happy_days-internetTylko do 1 czerwca w sklepie internetowym www.plus.pl można nawet za 35 zł miesięcznie mieć w Plusie Internet LTE z pakietem 60 GB i routerem mobilnym lub stacjonarnym.

Przez pięć dni dostępna jest specjalna promocja, w której za 59.99 zł miesięcznie, a w ramach programu smartDOM tylko za 35 zł, można mieć 60 GB, czyli dwa razy więcej Internetu LTE niż dotychczas. Dodatkowo, za 0 zł dostępny jest Pakiet Nocny, czyli możliwość darmowego transferu aż 200 GB danych w godzinach między 1.00 a 8.00.

Promocja dotyczy tylko oferty z modemem lub routerem (stacjonarnym lub mobilnym) i umów na 24 miesiące zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa. Więcej informacji o promocji „Ja + LTE z modemem lub routerem na 24 miesiące w Sklepie Internetowym – 2x więcej GB” w regulaminie oferty oraz na stronie www.plus.pl/happydays.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.