Promocja Plus: 70% gratis do doładowania

Opublikowano: 2015-10-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy

news-plus-1Użytkownicy usług na kartę w sieci Plus mogą skorzystać z nowej promocji, w ramach której otrzymuje się 70% więcej wartości zasilenia, do wykorzystania na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne.

Dla kogo: Promocja dotyczy klientów wszystkich usług na kartę w Plusie – JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet na Kartę, Plus Internet Na Kartę.
Jak to działa: Wystarczy doładować konto kwotą w wysokości 50-99 zł za pomocą jednego z kanałów bankowo-internetowych lub aplikacji mobilnych mPotwór i mPay.
Ważność: Tylko 13 i 14 października 2015 roku.
Uwaga: Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża ona okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Jesienne doładowania”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.