Promocja Plus: 70% gratis do doładowania

Opublikowano: 2016-06-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy

img-plus-money-1Użytkownicy usług na kartę w sieci Plus mogą otrzymać aż 70% więcej wartości zasilenia dokonanego za pośrednictwem kanału internetowego.

Dla kogo: Dotyczy użytkowników taryf JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę i Plus Internet Na Kartę.
Jak to działa: Należy dokonać zasilenia konta kwotą od 50-99 zł poprzez stronę internetową doladuj.plushbezlimitu.p, doladuj.plus.pl, facebook.com/plus, bm.pl, doladowania.pl, agadka24.pl, tutajdoladuj.pl, doladowania.payu.pl, mpay.pl lub za pośrednictwem jednej z wybranych stron internetowych banków albo za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Społdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pomocą aplikacji mobilnej mPotwór i mPay.
Ważność: Tylko 2 i 3 czerwca 2016 roku.
Uwaga: Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.