Promocja Plus: Świąteczny no limit na rozmowy za jedyne 10 zł

Opublikowano: 2015-11-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-plus-no_limit-rozmowy-1Specjalnie na Gwiazdkę przygotowana została specjalna promocja dla klientów Plus na Kartę. Od dziś mogą oni rozmawiać bez limitu ze wszystkimi za 10 zł przez 30 dni.

Dla kogo: Użytkowników taryf Plus na Kartę bez limitu.
Jak to działa: By skorzystać z promocji należy włączyć ją kodem *136*11*08#, zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 601102260 lub zalogować się do Plus Online z przeglądarki lub z poziomu aplikacji mobilnej.
Ważność: Od 1 stycznia 2016 roku do odwołania.
Uwaga: Po upływie okresu ważności, promocja ulega odnowieniu na kolejne 30 dni, gdy abonent posiada na koncie środki pozwalające na pobranie opłaty w wysokości 25 zł.
Uwaga: Dzień, w którym upływa okres ważności promocji można sprawdzić za pomocą krótkiego kodu *136# zatwierdzonego przyciskiem „zadzwoń”.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Ja+ Rozmowy bez limitu do wszystkich za 10 zł”.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.