Promocja Plus: Atrakcyjna oferta na usługę „Komórka Stacjonarna”

Opublikowano: 2014-10-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #Internet mobilny

news-plus-smartdomKorzystając z promocji „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”, która wystartowała pod koniec września, można uzyskać dostęp do usługi „Komórka Stacjonarna” nawet za 1 zł.

„Komórka Stacjonarna” to usługa telefonii stacjonarnej opartej na infrastrukturze GSM (podobnie do Play), dostępna w sieci Plus już od ponad 3.5 roku. Do karty SIM przypisany jest numer telefonu, działający w zasięgu do pół kilometra od domu, czyli na obszarze wyznaczonym przez użytkownika. Niestety, wiąże się to ze wszystkimi wadami sieci bezprzewodowych, czyli np. problemami z zasięgiem, których nie ma w przypadku klasycznej telefonii stacjonarnej. 

W ramach promocji w programie smartDom ofertę można zakupić z 50% rabatem lub za 1 zł miesięcznie. Jest to jednocześnie ukłon w stronę osób poszukujących atrakcyjnego pakietu usług dla domu, który świetnie komponowałby się w zestawie z telefonem komórkowym, telewizją oraz Internetem LTE. Oczywiście, istnieje możliwość dowolnego łączenia usług, wedle potrzeb klienta.

news-smartdom-znizki2

I tak oto:
– Za 80.85 zł miesięcznie można uzyskać dostęp do Telewizji, Internetu Power LTE, Komórki Stacjonarnej
– Za 60.89 zł miesięcznie klient otrzymuje Internet Power LTE, Plus Abonament oraz Komórkę Stacjonarną
– W cenie 80.89 zł miesięcznie można skorzystać z  Telewizji, pakietu Plus Abonament i Komórki Stacjonarnej

Oferta ta przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów Plusa, jak i tych przenoszących swój numer z innej sieci.

Źródło: Plus, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.