Promocja Plus: Bilet do kina po doładowaniu konta

Opublikowano: 2015-02-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #prepaidy

promocja-plus-bilet-do-kinaSieć Plus wystartowała z kolejną promocją dla klientów ofert na kartę. Tym razem za doładowanie konta kwotą minimum 30 zł można otrzymać bilet do Cinema City na dowolny seans filmowy.

Dla kogo: Promocja dostępna jest dla użytkowników wszystkich usług głosowych na kartę w Plusie: Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi oraz 36.6.
Jak to działa: Żeby wygrać bilet do kina należy wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 80777 z hasłem KINO, a następnie zasilić konto za minimum 30 zł. W odpowiedzi otrzymuje się kod, który można zamienić na dowolny seans filmowy w sieci kin Cinema City (z wyłączeniem 3D i filmów w kinie IMAX).
Ważność: Oferta trwa do 28 lutego 2015 roku lub do wyczerpania zapasów.
Uwaga: Kod, który można zamienić na bilet zostaje przyznany tylko do pierwszych 1900 doładowań dokonanych w czasie obowiązywania promocji.
Uwaga: Kody są ważne do 31 marca 2015 roku.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Bilet do kina po doładowaniu”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.