Promocja Plus: Bonusy dla przenoszących numer z mBank Mobile

Opublikowano: 2014-11-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

news-plush-4Atrakcyjna promocja dla klientów telefonii mBank Mobile. Wystarczy przenieść numer do jednej z ofert Plus na kartę – „Plus na kartę bez limitu” lub „Plush na kartę bez limitu”.

Jak to działa: Należy przenieść numer z mBank Mobile do sieci Plus i wybrać jedną z dwóch zawartych w promocji taryf, po czym otrzyma się stosowne bonusy.
Ważność: Promocja obowiązuje od dnia 18.11.2014 r. do dnia 30.11.2014 r.
Dla kogo: Oferta jest przeznaczona dla osób, które w czasie trwania promocji skorzystają z możliwości przeniesienia numeru telefonu z sieci mBank Mobile do Plus, wybierając taryfę „Plus na kartę bez limitu” lub „Plush na kartę bez limitu”.
Uwaga: W ramach promocji abonent otrzyma m.in. bonus w postaci 240 zł przez rok (20 zł do każdego zasilenia powyżej 30 zł przez 12 miesięcy) oraz rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci za darmo przez 15 dni. Oprócz tego otrzymuje się jednorazową premie, która zwiększ saldo konta (1 zł na koncie + 4 zł w pakiecie kwotowym na start).
Więcej informacji: Regulamin promocji „Przenieś numer z mBank Mobile do Plus na Kartę bez limitu”
Regulamin promocji „Przenieś numer z mBank Mobile do Plush bez limitu”

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.