Promocja Plus: Darmowa gra od Plusha

Opublikowano: 2016-01-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plush-colin_mcrae_rally-1W Strefie Plusha pojawiła się kolejna promocja, w ramach której do zgarnięcia jest bezpłatna kopia gry „Colin McRae Rally” na smartfony z systemem Android.

Oferta jest przeznaczona dla osób korzystających z usług na kartę i Mix w Plush. Wystarczy wysłać darmowego SMS-a o treści GRA na numer 80180, a następnie doładować konto kwotą minimum 30 zł w przypadku taryfy Plush bez limitu albo 10/20 zł w przypadku taryfy Plush Mix. W odpowiedzi otrzymuje się link do pobrania gry „Colin McRae Rally”, przeznaczonej na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android 3.0 lub wyższym. Należy pamiętać, że aplikacja zajmuje około 200 MB pamięci.

Akcja trwa od 11.01.2016 r. do ostatniej gry, lecz nie dłużej niż do 31.03.2016 r. Tytuł można pobrać najpóźniej do 31 marca 2016 roku. Na jeden numer telefonu, z którego wysłano wiadomość o zgłoszeniu do promocji, można otrzymać tylko jedną darmową grę.

Dla zainteresowanych – regulamin promocji „Gra w Plushu”.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.