Promocja Plus: Darmowa pizza dla użytkowników Plusha

Opublikowano: 2015-10-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-pizza_w_plushu-1Od dziś w ramach Strefy Plusha można dostać darmową pizzę. Wystarczy tylko mieć Plusha i wysłać bezpłatnego SMS-a, a otrzymany kod wykorzystać przy zamówieniu w jednym z lokali Telepizzy na terenie całego kraju.

Dla kogo: Promocja skierowana do osób, które korzystają z oferty Na Kartę w taryfie Plush bez limitu albo z oferty Mix w taryfie Plush Mix i mają ważne konto na usługi wychodzące.
Jak to działa: Należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TELEPIZZA na numer 80808, a otrzymany w odpowiedzi zwrotny SMS z kodem promocyjnym wykorzystać w jednym z lokali stacjonarnych Telepizzy na terenie całego kraju, składając zamówienie i pokazując przy kasie kod.
Ważność: Promocja trwa do 14 października lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych.
Uwaga: Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszenia.
Uwaga: Otrzymany kod trzeba wykorzystać do 14 listopada bieżącego roku.
Więcej informacji: Regulamin promocji „PIZZA w Plushu”.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.