Promocja Plus: Darmowe pizze za doładowanie w Plush

Opublikowano: 2015-12-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-darmowe_pizze_w_plushu-1Od dziś w ramach Strefy Plusha użytkownicy plushowych ofert na kartę i Mix można otrzymać dwie darmowe pizze w Telepizza.

Dla kogo: Dla wszystkich, którzy korzystają z oferty na kartę w taryfie Plush bez limitu albo z oferty Mix w taryfie Plush Mix i mają ważne konto na usługi wychodzące.
Jak to działa: Należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TELEPIZZA na numer 80808 i w ciągu maksymalnie 3 dni doładować konto za minimum 35 zł w przypadku Plush na Kartę (liczy się suma doładowań z trzech dni) lub za 20 zł w przypadku Plush Mix. W zamian otrzyma się zwrotnego SMS-a z kodami promocyjnymi na dwie darmowe pizze z dowolnego stacjonarnego lokalu Telepizzy w całym kraju.
Ważność: Promocja trwa do 15 grudnia 2015 roku lub do wyczerpania zapasów kodów promocyjnych.
Uwaga: Otrzymane kody można zrealizować do 31 stycznia 2016 roku.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Przygarnij dwie pizze w Plushu”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.