Promocja Plus: Doładuj się na mistrzostwa

Opublikowano: 2014-09-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #abonamenty #mixy

news-plus-volleyball2014-1Coś dla kibiców siatkówki, którym nie udało się kupić biletu lub nie wykupili transmisji z mistrzostw świata w jednym z kodowanych kanałów, a chcieliby obejrzeć mecze. (Polsat zrezygnował z pokazywania ich na kanałach ogólnodostępnych). W konkursie można wygrać podwójne zaproszenia na mecze lub telefony, telewizory oraz tablety.

Jak to działa: Trzeba wysłać SMS-a z odpowiedzią na konkursowe pytanie
Bonus: Podwójne zaproszenia na mistrzostwa w piłce siatkowej Polska 2014
Bonus: Telefony, telewizory, tablety o wartości do 50 tys. zł.
Ważność: Konkurs, który podzielono na etapy, zakończy się 21 września
Warunek: Zgłoszenie zostanie uznane za ważne, jeśli w trakcie trwania etapu konkursowego konto abonenta zostanie doładowane kwotą w wysokości minimum 30 zł lub 10 zł w przypadku abonentów Mix Plus. Doładować konto można za pośrednictwem banków i serwisów podanych przez operatora w regulaminie.
Dla kogo: abonenci Simplus/Sami Swoi, 36.6, Plus Mix i MIXPLUS
Dodatkowy bonus: do każdej nagrody szalik i koszulka kibica
Czas oczekiwania: lista zwycięzców każdego etapu zostanie zamieszczona na stronie konkursowej do 10 dni po zakończeniu każdego etapu
Więcej informacji na: www.ladujsienamistrzostwa.pl

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.